Дніпропетровський обласний осередок | Асоціація Імплантологів України

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (032) 251 25 41 - секретар

+38 (032) 251 44 09 - юрист

+38 (044) 227 97 94 (акція)

e-mail: secretariat@aiukraine.com.ua

e-mail: teresa_jurist@ukr.net

 

Осередки

Дніпропетровський обласний осередок

Голова осередку - Ейсмун Анатолій Петрович

Контакти

тел. моб.: +38067-765-12-21 факс:(056) 371-44-04

email: malena1965@yandex.ru

Члени осередку:

1. Білий Сергій Миколайович (№ 181)

2. Бондаренко Костянтин Миколайович (№ 1009)

3. Бондаренко Микола Васильович (№ 1010)

4. Брус Віктор Петрович (№ 522)

5. Бурка Іван Вікторович (№ 966)

6. Виничук Олександр Васильович (№ 552)

7. Давиденко Емма Віталіївна (№ 194)

8. Давиденко Ігор Анатолійович (№ 195)

9. Ейсмунд Петро Анатолійович (№ 198)

10. Ейсмунд Анатолій Петрович (№ 197)

11. Жмаков Олександр (№ 1122)

12. Ідашкіна Наталія Георгіївна (№ 1109)

13. Карп Олександр Станіславович (№ 210)

14. Катан Євгеній Олександрович (№ 316)

15. Кобиляк Дмитро Михайлович (№ 972)

16. Крохін Дмитро Володимирович (№ 201)

17. Лапченко Жанна Василівна (№ 196)

18. Нагібіна Олена Борисівна (№ 205)

19. Навінчаний Ігор Євгенович (№ 199)

20. Павленко Наталія Петрівна (№ 615)

21. Пастернак Олександр Миколайович (№ 975)

22. Петров Віктор Олександрович (№ 621)

23. Почтовик Ігор Олександрович (№209)

24. Святецький Юрій Миронович (№ 209)

25. Семенов Костянтин Арнольдович (№ 977)

26. Сиволоп Сергій Євгенович (№ 135)

27. Сметана Вероніка Василівна (№ 979)

28. Сушайло Володимир Володимирович (№ 523)

29. Томашпольський Владлен Давидович (№ 387)

30. Тріфонова Лариса Яківна (№ 206)

31. Христян Геннадій Євгенович (№ 980)

32. Чарун Юлія Ігорівна (№ 7880)

33. Чередник Олександр Вікторович (№ 981)

34. Юткін Андрій Анатолійович (№ 2070)

35. Яловий Ігор Леонідович (№ 498)

36. Баюшта Сергій Олександрович (№475)

37. Безкровна Тетяна Петрівна (№963)

38. Гварішвілі Руслан Раулійович (№967)

39. Глазков Олександр Олександрович (№71)

40. Глазунов Анатолій Олегович (№1110)

41. Гуданець Ігор Валентинович (№457)

42. Гутарова Наталія Володимирівна (№969)

43. Завтонова Олена Віталіївна

44. Кислєв Віталій Петрович (№708)

45. Константінов Едуард Юрійович (№204)

46. Литвинцев Володимир Олексійович (№199)

47. Маджи Алиакбар (№973)

48. Мартянова Тетяна Володимирівна (№211)

49. Носов Олександр Ігорович (№974)

50. Погуляй Володимир Анатолійович (№1095)

51. Рибак Андрій Валерійович (№976)

52. Симановський Борис Михайлович 

53. Соколов Микола Болеславович (№372)

54. Хотимський Борис Леонідович (№389)

55. Шарипов Максим Володимирович (№982)

56. Шевченко Олексій Михайлович (№648)

57. Шипка Надія Вікторівна (№203)

58. Тріфонов Георгій Анатолійович(№ 1155)

59. Гармаш Артур Сергійович

60. Бачинський Денис Васильович

61. Гатило Сергій Анатолійович

62. Гударян Олександр Олександрович (№ 1190)

63. Семенець Олександр Володимирович (№ 1191)

64. Хмиз Антон Костянтинович (№ 1192)

65. Ширінкін Сергій Володимирович (№ 1198)