“Якість життя для наших батьків” | Асоціація Імплантологів України

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (032) 251 25 41 - секретар

+38 (032) 251 44 09 - юрист

+38 (044) 227 97 94 (акція)

e-mail: secretariat@aiukraine.com.ua

e-mail: teresa_jurist@ukr.net

 

“Якість життя для наших батьків”

Міжнародний Альянс Імплантологів в партнерстві з Асоціацією Імплантологів України та Асоціацією приватно-практикуючих стоматологів України цього року, вже вчетверте проводить соціальний проект “Якість життя для наших батьків”.

Ідея проекту: раз на рік, в останню п’ятницю травня, використовуючи найновітніші технології, лікар, власним коштом, на своєму робочому місці (в приватній чи університетській клініці) проводить дентальну імплантацію одній повністю беззубій людині за протоколом на його вибір.

Проект ініційований в 2010 році в Україні, в якому прийняли участь понад 200 лікарів волонтерів – членів Асоціації імплантологів України.

За неповних три роки ми встановили 2000 імплантатів 500 повністю беззубим соціально-незахищеним людям похилого віку.

До проекту долучились лікарі з більш як 20 країн, зокрема з Арменії, Азейбарджану, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Білорусії, Кіпру, Німеччини, Франції, Грузії, Італії, Киргизстану, Казахстану, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, України.

Цього року до участі зареєструвались майже 200 клінік з 20 країн світу. Долучайтесь і Ви! Проект відбуватиметься 31 травня.

Міжнародний Альянс Імплантологів запрошує до участі в проекті лікарів-імплантологів, компаній-виробників стоматологічних імплантатів та некомерційні організації до участі в проекті 2013!

Реєстрація пацієнтів та лікарів ще триває!

Шановні лікарі!

Якщо Ви погодились приймати участь у цьому проекті врахуйте, що всі витрати Ви берете на себе! Підготовка до операції, аналізи, зубну імплантацію та постійне протезування ПАЦІЄНТИ НЕ ОПЛАЧУЮЮТЬ! Якщо компанії-виробники не дають Вам імплантатів, Ви їх просто купляєте! Якщо зубні техніки не хочуть зробити технічну роботу безкоштовно, Ви їм за це платите!

Лише один пацієнт в рік!

Подаруйте собі задоволення! Разом ми зможемо змінити світ на краще та допомогти більшій кількості повністю беззубих людей похилого віку, що страждають! Реєструйтесь на сайті: www.iia.com.ua ( Долучитися, Для Лікарів)

Зверніть увагу на критерії участі в проекті для пацієнтів!

- вік 65 +

- мати повністю беззубу нижню щелепу/щелепи

- не мати протипоказань до хірургічного втручання за станом здоров’я

- не мати реальної можливості оплатити таку послугу

- надати панорамну рентгенографію та 2 фотографії (з відкритою та закритою посмішками)

- надати інформацію: П.І.П, вік, дата народження, місто проживання, контакти (телефон та електронна        адреса)

- надіслати історію свого життя та розказати чому Ви хочете прийняти участь в проекті

- бути готовим підписати угоду про згоду використання персональних даних

Для того, щоб подати заявку до участі в проекті потрібно зареєструватись на сайті: www.iia.com.ua Або відправити заявку на електронну адресу: iia.alliance@gmail.com

www.iia.com.ua Міжнародний Альянс Імплантологів Проект "Якість життя для наших батьків" www.iia.com.ua Международный Альянс Имплантологов Проект "Качество жизни для наших родителей" www.iia.com.ua International Implantologists Alliance 'Quality of Life to Elderly People' project