ТЕОРЕТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС | Асоціація Імплантологів України

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (032) 251 25 41 - секретар

+38 (032) 251 44 09 - юрист

+38 (044) 227 97 94 (акція)

e-mail: secretariat@aiukraine.com.ua

e-mail: teresa_jurist@ukr.net

 

ТЕОРЕТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

 

ТЕОРЕТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
29 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ
 
Готель Рейкарц Дворжец
Львів, вул.Городоцька,107
РЕЄСТРАЦІЯ:
(099) 745-40-58

 
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ — 500 ГРН
ЕНДІ БОЯНДЖИ НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ КІСТКОВОПЛАСТИЧНИХ
МАТЕРІАЛІВ, КЛІТИННА ТЕРАПІЯ ТА
ЗАХВОРЮВАННЯ ПАРОДОНТУ
Кісткова аугментація все ще залишається складним завданням для лікарів в цілому світі. Вертикальна, особливо обширна, аугментація кістки є мало прогнозованою процедурою. Використання гранульованих кісткових матеріалів для такої аугментації не рекомендується через нестабільність структури. Одною з основним вимог до будь якого виду моделювання та ре моделювання є жорсткість і механічна стабільність структури впродовж всього процесу лікування.
Працювати з кістковими блоками особливо важко. Автогенні кісткові блоки призводять до збільшення травматичності лікування внаслідок необхідності забору донорського матеріалу. Аллогенні кісткові блок, що існують на ринку, знову ж таки не забезпечують адекватного вирішення проблеми. Ми розробили технологію формування кісткового блоку згідно з анатомією ділянки аугментації. Таким чином можна уникнути захворювання пародонту (рецесії ясен), яка до цього часу була неминучою і призводила до значної втрати зубів.
Кожна третя людина, старша за 40 років страждає від захворювання ясен і прогресуючої резорбції кістки. Чи допоможе ця нова розробка вирішити дану проблему? Клітинна терапія є новою сферою, в якій можливе вирощування тканин та навіть органів пацієнта in vitro. Чи зможуть нові розробки допомогти у вирішенні вищезгаданих проблем? Та чи зможе комбінація клітинної терапії та нові розробки у галузі імплантології призвести до суттєвого покращення результатів аугментації?
МІШЕЛЬ ВЕШЛЕР ОСОБЛИВОСТІ ПЛАНУВАННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ
НА ІМПЛАНТАТАХ У ПАЦІЄНТІВ
ПІД ЗАГАЛЬНОЮ АНЕСТЕЗІЄЮ
Стоматологічне лікування під загальною анестезією повинно проводитись тоді, коли планується таке втручання, яке неможливо провести традиційно. Якщо ми приймаємо рішення проводити лікування під загальним знечуленням, нам потрібно розуміти певні загальні принципи планування лікування. І, очевидно, нам потрібен повний комплексний план лікування. По важливості цей етап — етап планування — не поступається самому лікуванню.
Стоматологічне лікування під загальним наркозом проводиться нечасто. Ця можливість повинна бути використана для виконання якомога більшої кількості операційних втручань, при цьому ми повинні підготувати пацієнта заздалегідь, починаючи від аналізу будь-яких попередніх медичних процедур, для того щоб лікування було максимально ефективним.
ЕНДІ БОЯНДЖИ

Засновник Програми з Охорони Здоров’я в малорозвинених країнах у кооперації з Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (WHO), розробник Програми Ліцензування Спеціальності Стоматологія в Ізраїлі, Президент Міжнародної Асоціації Студентів Стоматології, керівник Лабораторії з дослідження біоматеріалів Єврейського Університету та факультету дентальної медицини Hadassah (Ізраїль), головний оральний хірург Міністерства Охорони Здоров’я, округ Хайфа (Ізраїль), власник стоматологічної клініки HMO Leumit в Rishon Letzion (Ізраїль), засновник Центру Оральної та Щелепно-лицевої хірургії в Тель-Авіві (Ізраїль).

МІШЕЛЬ ВЕШЛЕР

Спеціаліст з оральної реабілітації, імплантології та аугментації під загальною анестезією, керівник з реабілітації Відділення лікування під загальною анестезією госпіталю Laniado (Ізраїль), читає лекції з оральної реабілітації в Університеті Стоматологічних Наук Бухаресту (Румунія), медичний директор приватної клініки (Назарет-Ілліт, Ізраїль), спеціаліст з оральної реабілітації та імплантології, приватна клініка (Бухарест, Румунія).

Контактна особа: Ольга Кузь, вул. Пасічна, 36, Львів, 79038, Україна, +38 (032) 251-20-39,
+38 (099) 745-40-58o.kuz@galdent.com.uawww.galdent.com.ua